Header Image - Cannyon is a clean WordPress theme

Daily Archives

2 Articles

Maišiukai

by admin

Maišiukai su įmonės logotipu tampa vis populiaresnė reklamos priemonė, padedanti populiarinti prekinį ženklą, bei didinti pardavimus. Jeigu Jūs ieškote plastikinių maišiukų iš aukštos kokybės LDPE polietileno – kviečiame susipažinti su mūsų gaminamais maišeliais oficialioje įmonės svetainėje.

gamyboje esančių maišelių pavyzdžiai

Galime pasiūlyti įvairių formų (su rankenėlėm, iš išskirpta euro skylute, marškinėlių tipo ir kt.) bei paskirčių maišelius. Mūsų produkcija tai  kasdieniai maišiukai rulonuose, marškinėlių tipo maišiukai, reklaminių ir net specialiai pritaikyti labdaros rinkimui.
Gaminame ne tik iš LDPE, bet ir iš kitų medžiagų, pavyzdžiui, HDPE.

Susisiekite su mumis ir kartu mes rasime optimaliausią sprendimą.

Polietilenas

by admin

Polietilenas yra viena iš populiariausių pasaulyje plastiko medžiagų. Tai nepaprastai universalus polimeras, kuris pritaikytas naudoti plačiai paskirčiai nuo sunkiųjų hidroizoliacinių membranų iki lengvų – plastikinių maišelių ir plėvelių. Iš polietileno dažniausiai yra gaminami įvairūs maišiukai bei kitos medžiagos, tokios, kaip plastikiniai vandentiekio vamzdžiai bei plastikiniai buteliukai.

Polietilenas daugiausia susideda iš anglies ir vandenilio cheminių elementų. Chemijoje, anglies ir vandenilio molekulės yra tarpusavyje surištos skirtingais būdais, ir skirtingos polietileno klasifikacijos šiais ryšiais yra paremtos. Yra dešimt polietileno klasifikatorių, tačiau trys iš jų yra naudojami gaminant polietileninius maišelius: MDPE (vidutinio tankio polietilenas), LDPE (mažo tankio polietilenas) ir VLDPE (labai žemo tankio polietilenas). Du pagrindiniai polietileno tipai yra naudojami plėvelių ir lanksčių pakuočių sektoriuje. LDPE labiausiai naudojamas padėklams ir sunkesnių muitų plėvelėms gaminti, tokioms  kaip ilgi maišai ir krepšiai, apsauginiai lakštai, maisto maišai, maišiukai ir tt. HDPE labiausiai yra naudojamas plonasieniams maišeliams, šviežių produktų maišeliams ir kai kuriems buteliams ir dangteliams.